KURUMSAL

Biz Kimiz

Firmamız Hızla gelişmeye devam eden günümüz dünyasında, yerleşimlerin belirli merkezlerde yoğunlaşması, kentleşmesine bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaçlara, yeni nesil teknolojiye sahip çözümler geliştiriliyor. Yaşam alanlarının sınırlarının belirlenmesi ve çeşitli dış etkenler korunması amacıyla geliştirilen tel örgü sistemleri, teknolojinin de ilerlemesine bağlı olarak sürekli gelişen ve daha yüksek güvenliği, daha pratik olarak sağlayan yeni güvenlik sistemlerinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Firmamız Mineflo, PVC yer döşeme, Laminat Parke, Karo Halı, Cami Halısı, Epoksi, gibi alanlarda, ileri teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak yeni nesil çözümler üreterek, sektörünün standartlarını belirleyen bir hizmet yaklaşımı geliştirmiştir.

Çevre ve insan sağlığına hassas şekilde ürünlerimizi ve hizmetlerimizi doğru şekilde uygulanması, projelerini başarıyla hayata geçirmeye odaklanmış olan hizmet yaklaşımımız, sektörel ve sektör dışındaki tüm teknolojik gelişmelerin takip edilmesi ve günümüz dünyasının olağanüstü hızdaki gelişimine paralel olarak ortaya çıkan yeni nesil ihtiyaçlara, yeni çözümler üretmek amacına odaklanmıştır.

Mineflo Fiyatları

Bilgi Zemin 1996 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti’dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanrnası ile mümkündür.

Yapı ve PVC zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garanti kapsamındadır.

Bilgi Zemin olarak çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güleryüzle hizmetinizdeyiz. Ürün Gruplarımız:

Ucuz Laminat Parke

Spor Saha Zeminleri Kaplamaları
PVC ve Kauçuk Zemin Kaplamaları
Linoleum Zemin Kaplamaları / Doğal Malzemeler
Parke Zemin Kaplamaları / Lamine-Laminat Parkeler
PVC Zemin Aksesuarları / PVC Süpürgelikler
Karo ve Rulo Halılar
Epoksi Zemin Kaplamaları
Mineflo
Laminat Parke
Taş Desenli Duvar Kağıdı
Bölme Duvar Sistemleri
Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri
    Tıkla Ara
    Mineflo Fiyatları

    Mineflo iç mekan zemin kaplaması malzemesi olarak zemine uygulanır. Zemine doğal ahşap parke ve taşdeseni modelleriyle estetik görünüm sağlar. Mineflo sudan ve rutubetten etkilenmez yeterki uygulanacak yere doğru düzgün uygulansın, Aksi taktirde düzgün ve komple yapıştırma olmadığı takdirde koku yapar ve direncini kaybederek deforme olur. Günümüzde mineflo zemin kaplaması yavaş yavaş yerini Parkelere bırakmış gibi görünse de Ticari zemin kaplamalarında hala rovaşta olan Mineflo bir zemin kaplamasıdır.